Розширюємо коло наших партнерів - збільшуємо можливості для наших учнів!

Більше інформації про співпрацю Благодійного фонду  "КРОК ДО УСПІХУ" та освітньої організації SOLO WAY GLOBAL EDUCATION тут

До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

Творчий конкурс «Let’s Cook It» для юних кулінарів ТСШ №3!

28/12/2021

Нещодавно учні 5-В класу Кріль Софія, Борик Вікторія, Куриляк Софія та Фака Соломія (вч.Чорна А.М.) стали учасниками творчого кулінарного конкурсу “Let’s Cook It”, який був організований видавництвом Express Publishing з метою популяризації англійської мови в Україні.

Конкурс проводився за сприяння офіційного представника видавництва, компанії Folio D.

Головна мета конкурсу - заохотити учнів України разом з батьками дізнатися більше про традиції святкування Різдва у різних країнах та виконати творчий проєкт англійською мовою.

Учні приготували надзвичайно смачний чізкейк та отримали чудову можливість поспілкуватися англійською мовою в дружній атмосфері.

Окрема подяка Чесніківському Максиму, учню 11-А класу за активну участь у створенні відео для конкурсу.