Третя школа увійшла до сотні найкращих шкіл України

22/09/2016

У топ 100 увійшло чотири школи з Тернопільщини. З обласного центру – дві. На 48 місці гімназія імені І. Франка, а на 97 –       СШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов. 55 місце у рейтингу зайняла чортківська гімназія ім. Шашкевича. Борщівська СШ № 2 знаходиться на 63 місці.

Також тернопільські навчальні заклади потрапили до рейтингу найкращих  шкіл, які дають базові знання для майбутніх спеціалістів у сфері IT. За основу брали викладання фізики, математики і англійської мови.

До цього рейтингу потрапила знову ж таки - гімназія імені І. Франка, 21 місце, і СШ № 3 - 26 місце. А також - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 16 ім. Левицького – 73-е місце і спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 29 з поглибленим вивченням іноземних мов, яка зайняла у рейтингу 96 місце.

За матеріалами порталу DOU