Тепер весна неодмінно прийде!

23/03/2018

Талановиті учні 3-В класу (вч. Цибульська С.А.) закликали тепло, радість та весняну свіжість віршами, піснями та запальними таночками.
21 березня 2018 р. в актовій залі школи відбулася справжня зустріч зими з весною.
Свято у формі мюзиклу подарувало чудовий настрій та незабутні емоції усім присутнім.
На сцені лунали гучні пісні, щирі слова, веселі танці. Родзинкою виступу стали листи до бабусі Зими, які учні писали напередодні свята. Найкращі з них мали змогу почути гості.
Також учні розповіли про зимові християнські свята, показали особисті таланти, інсценували уривок «Весняної казочки» Н. Забіли.
Окрасою концерту стали чудові таночки та веселі пісні.
Титанічна праця вчителів, дітей та їх батьків дала результат, яким могли насолоджуватися та духовно збагатитися усі охочі.
Свято запам’яталося кожному, хто прийшов.
В очах глядачів було помітне захоплення від побаченого.
Весна обов’язково усміхнеться нам яскравими квітами, а зима радо попрощається до наступного року.