Ознайомитися зі ЗВІТОМ про використані кошти (2017 р.) можна тут.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Свято шевченківської поезії в англомовному світі «Kobzar’s Immortal Lines»

14/03/2017

У вівторок, 14 березня, в актовій залі Тернопільської  спеціалізованої школи I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося свято шевченківської поезії в англомовному світі «Kobzar’s Immortal Lines».

Вшанувати пам’ять видатного художника слова та патріота України зібралися учні 7-11 класів. Зі сцени звучали англомовні переклади поезій «Мені 13 минало» («I Was Thirteen»), «Нащо мені чорні брови?» («What Use Are Coal-Black Brows To Me?»), «Така, як ти, колись лілея…» («A Lily Of As Tender Beauty»), «Дівичії ночі» («The maiden`s nights»), «Доля» («Fate»), «Огні горять, музика грає» («Lights Are Blazing»), «Заповіт» («My Testament»), «Розрита могила» («The Excavated Mound»). Демонстрували творчі обдарування рідної школи танцювальні ансамблі «Весняний подих» (танець «Тече вода/Water Flows») та учні 6-А класу (танець «Мавка/Dryad»). Музичними творами лилися поезії духовного батька «Зоре моя вечірняя» («My Evening Star»), «Туман яром» («Mist Covers Ravine»),  «Минають дні, минають ночі…» («The Days Go By…»).

Виховувати любов до скарбів поетичного слова та формувати культуру мовлення через красу й багатство рідної та іноземних мов школярам допомагали  вчителі англійської мови Грода Галина Михайлівна, Розум Надія Олегівна та Ростоцька Марія Євстахіївна.

Більше фото тут