Різдвяна казка

23/12/2016

Різдво – це свято дитинства, свято чудес, свято здійснення мрій. Воно приносить із собою радість, веселощі та віру в краще майбутнє. Його з особливим нетерпінням завжди чекають усі, особливо діти. Адже в цей час їхні бажання та мрії здійснюються. Вони чекають справжнього дива та казкових перевтілень. Саме таку чарівну казкову атмосферу створили учні 6-А класу 23 грудня в актовій залі школи, представивши на розсуд учнівського, педагогічного та батьківського колективів нашої школи виставу “Різдвяна казка”. Глядачі мали можливість побачити сценки з біблійних оповідань про народження Ісуса Христа, відчути дух свята та насолодитися вишуканою англійською мовою, яка була представлена у віршованій формі. Оригінальні танцювальні мініатюри, різдвяні колядки та пісні, яскраві костюми та неперевершена гра юних акторів стали окрасою театрального дійства. Феєричне свято подарувало всім глядачам гарний настрій та незабутні враження.