Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги учнів!

Наказ № 187 від 24.10.2018 "Про організацію роботи учителів-предметників з підготовки учнів до ЗНО, ДПА, олімпіад, конкурсів та тестувань, написання наукових робіт у МАН України у 2018-2019 н.р."

До уваги!

Інформація про використання коштів для закупівлі засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів Нової української школи (тут). 

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

Різдвяна казка

23/12/2016

Різдво – це свято дитинства, свято чудес, свято здійснення мрій. Воно приносить із собою радість, веселощі та віру в краще майбутнє. Його з особливим нетерпінням завжди чекають усі, особливо діти. Адже в цей час їхні бажання та мрії здійснюються. Вони чекають справжнього дива та казкових перевтілень. Саме таку чарівну казкову атмосферу створили учні 6-А класу 23 грудня в актовій залі школи, представивши на розсуд учнівського, педагогічного та батьківського колективів нашої школи виставу “Різдвяна казка”. Глядачі мали можливість побачити сценки з біблійних оповідань про народження Ісуса Христа, відчути дух свята та насолодитися вишуканою англійською мовою, яка була представлена у віршованій формі. Оригінальні танцювальні мініатюри, різдвяні колядки та пісні, яскраві костюми та неперевершена гра юних акторів стали окрасою театрального дійства. Феєричне свято подарувало всім глядачам гарний настрій та незабутні враження.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×