Польсько-український культурно-освітній проєкт 2021

22/10/2021

Нещодавно, з 6 жовтня до 14 жовтня, учні 10-х класів нашої школи брали участь у культурно-освітньому проєкті, реалізація якого відбувалася в польських Татрах.

Разом із польськими однолітками впродовж тижня учні працювали над творчими завданнями, які дозволили їм усвідомити, як багато спільного є в культурі та історії  наших народів, і помітити відмінності, що не заважають, а навпаки, допомагають нам ставати ближчими й цікавішими одні для одних.

Робочою мовою проєкту була англійська. Діти спілкувалися нею не тільки під час сесій, але й під час спільного проведення дозвілля.

У рамках проєкту десятикласники мали змогу відвідати безліч цікавих місць: одне із наймальовничіших озер Європи - Морське Око, термальні басейни поблизу містечка Поронін, «поквестували» вуличками Закопане та відвідали древній Краків.

Сповнені неймовірних вражень та емоцій, учні очікують нових проєктів, щоб мати змогу пізнавати світ і себе в ньому.