Пам’яті Героїв Небесної Сотні!

19/02/2021

20 лютого 2021 року – роковини кривавих подій на Майдані. Цього дня 7 років тому Україна пережила найтрагічніший етап Революції Гідності. Ми не маємо права забувати про тих, хто віддав найдорожче - життя, аби ми могли жити у новій, вільній та демократичній державі.

19 лютого навчання в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №3 з поглибленим вивченням іноземних мов розпочалось з хвилини мовчання. Під час звучання жалобної пісні «Плине кача…» школярі запалили лампадки на згадку про людей, які віддали своє життя за Україну під час Революції Гідності.

У пам’ять Героїв Майдану учні 11-их класів брали  участь в акції «Ангели пам’яті». Спільно з педагогами виготовили паперових ангелів та розвішали їх на деревах.

Також учні 10 класу (класний керівник Гелюх Т.П..) підготували  відео  «Небесній сотні присвячується…».

Вічна слава Героям Небесної Сотні! Слава Україні!