О Вчителю, Твоє шануємо ім’я!

30/09/2016

У четвер, 29 вересня, у Тернопільській спеціалізованій школі №3 відбувся святковий концерт, приурочений до Дня вчителя.

Директор школи Будій Надія Дмитрівна привітала молодих вчителів із початком педагогічного шляху та учнів-випускників, для яких цей навчальний рік в школі стане останнім. Окрему подяку директор висловила вчителям-ветеранам праці, які вкладали свою душу в учнів протягом довгих років праці на шкільній ниві та бухгалтерам, які плідно працюють, щоб працівники ТСШ №3 вчасно отримували зарплатню. Також з вітальними словами виступили голова шкільної ради Березій З.А. та заступник голови шкільної ради Білик М.М.

Одинадцятикласники створили дуже душевне та трепетне свято для своїх наставників. Усі присутні мали змогу подивитися чудовий танцювальний номер «Ти моя земля» у виконанні учнів 11-А класу. Випускники привітали усіх вчителів, серед яких словесники, історики, географи, математики, фізики, інформатики, вчителі іноземних мов, зарубіжної літератури, фізкультури. Особливим це свято стало для  класоводів випускних класів, адже вони пам’ятають їх ще зовсім маленькими першокласниками. Свої виступи продемонстрували  зразковий танцювальний колектив «Весняний подих» та «Шкільний балагур» (6-В кл.), фолькгурт «Гроно», а учениці Олена Шведа та Ірина Кушнір запалили зал виконанням англомовних пісень. Учні 11-Б класу станцювали танок «Моя Україна», а 11-В заспівали пісню Кузьми Скрябіна, на фоні якої був відеоряд фотографій з 1 до 11 класу.