Мочульський Ростислав - володар кубку Різдвяного етапу Фестивалю фізичного експерименту - 2017

23/01/2017

12 січня, під час зимових канікул, учні школи Мочульський Ростислав (10-А кл.) і Хомишин Олександра (9-В кл.) взяли участь у Різдвяному етапі Фестивалю фізичного експерименту, що відбувся на базі НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" (Тернопільський район, с. Лозова).

У конкурсі учні 9-10 класів з усієї області показували різноманітні досліди, пояснювали фізичну суть своіх демонстрацій, відповідали на запитання до них членів журі, давали відповідь на запитання конкурентів до їх власних експериментів.

За результатами всіх етапів цього наукового турніру були визначені призери.

Абсолютним переможцем та володарем Суперкубку вдруге став Мочульський Ростик, а Хомишин Саша вдруге отримала Диплом ІІІ ст.

Всі учасники фестивалю отримали дипломи відповідного зразка та цікаві книги видавництва "Ранок".

Щиро вдячні школярам за їх працю і творчість! Вітаємо з перемогою і бажаємо подальших звершень!