Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа

До уваги учнів та батьків!

14/06/2018

З 13 по 23 серпня 2018 року при школі працюватиме безкоштовний мовний табір FUNCamp в рамках міжнародного проекту GoCamp для учнів 5-8 класів.

GoCamp — це новий формат пришкільних мовних таборів з поглибленим вивченням іноземних мов із залученням іноземних волонтерів.

У нашій школі такий табір діятиме вперше. Понад 100 учнів виявили бажання взяти участь у роботі табору. З дітьми працюватимуть вчителі іноземних мов школи та двоє французьких студентів  Гвеналь Лорен та Мель Руе.

У мовному таборі діти зможуть взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись лише англійською та французькою мовами між собою та з іноземними волонтерами.

За допомогою спеціально розробленої інтерактивної програми діти зможуть навчитися працювати в команді, спілкуватися в полікультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших, адже ми прагнемо виховати нове всебічно розвинене та освічене покоління свідомих громадян України, здатних до навчання впродовж життя і готових до викликів 21-го століття. 

Надихаємо молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до досвіду інших культур!

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×