Міські змагання швидкісного радіоконструювання

01/03/2018

З метою пошуку та розвитку талановитої учнівської молоді у сфері технічної діяльності, поширення нововведень, 24 лютого 2018 року на базі КЗТМР «Станція юних техніків» пройшли змагання із швидкісного радіоконструювання.
Команда нашої школи у складі Оконського Юліана (10-В клас) та Тирчика Святослава (9-В клас) зайняла ІІ командне місце на цих змаганнях.
А Оконський Юліан зайняв ІІ місце в особовому заліку.
Ми пишаємось вами! Бажаємо перемог надалі!