Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа

"Козацький гарт-2016": гідні нащадки великої перемоги

21/09/2016

З 15 по 17 вересня у смт. Ворохта відбувся фінал Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт-2016".  

Тернопільську область представляла команда учнів Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов  у складі дванадцяти школярів 6-11 класів. Серед них шестеро дівчат – Мельничук Ангеліна, Гончар Юлія, Симко Катерина, Альяна Людмила, Коростіль Мар’яна, Зубар Юлія та шестеро хлопців – Гирила Максим, Мединський Ярослав, Лукасевич Михайло, Шигінський Станіслав, Чорній Віктор та очільник  – Мединський Маркіян. Тренери команди – учителі фізкультури Бенцал Любомир Васильович та Стасюк Андрій Васильович.

До того, як школярі ТСШ №3 стали учасниками всеукраїнських змагань, вони стали переможцями обласних.  Учні брали участь у таких турнірах: з "човникового" бігу, стрибків у довжину з місця, стрибків через скакалку, естафети, перетягування линви, конкурсу знавців історії українського козацтва, олімпійського руху  та досягнень українських спортсменів та  презентації навчального закладу, області. Грамоти, дипломи, медалі та пам’ятні призи  вибороли за першість команда учнів Тернопільської спеціалізованої школи №3 та зокрема подякою нагороджено директора Будій Надію Дмитрівну – за якісну підготовку та організацію обласного етапу фізкультурно-оздоровчого фестивалю. 

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×