Конкурс фізкультхвилинок "Здоровим бути модно"

10/10/2016

Давно відомо, що рух — це життя. Людина біологічно "запрограмована" на високу рухову ак¬тивність. Мудреці казали: "Рух здатний замінити всі на світі ліки, але жодні з ліків не замінять руху".
Фізкультхвилинки у початковій школі проводяться щодня на кожному уроці,  вони є необхідною умовою для покращення рухової активності школяра протягом навчального дня. Вчителі використовують їх як на уроках, так і в післяурочний час. Діти з нетерпінням чекають на проведення даного виду дозвілля.
Учні 3-Б класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов разом з класним керівником Драган Мирославою Михайлівною взяли участь у огляді-конкурсі авторських матеріалів на кращу організацію і проведення фізкультхвилинок. Пропонуємо її Вашій увазі.

Бажаємо успіхів нашим діткам у конкурсі!