До уваги членів конкурсної комісії та претендентів на заміщення вакантної посади директора ТСШ №3

14/01/2019

Інформуємо, що 15 січня 2019 року о 15.00 год. в актовій залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради (бульвар Шевченка, 1, 4 поверх) відбудеться засідання конкурсної комісії, а саме: перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади директора Тернопільської спеціалізованої школи I-III ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Інформацію щодо подальшої роботи конкурсної комісії буде розміщено на сайті додатково.

Додаткова інформація за тел. 52-57-02