До уваги учнів, батьків та гостей!

Свято Останнього дзвоника відбудеться 25 травня о 10.00 на шкільному подвір'ї.

Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23 100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

15/05/2018

15 травня у школі було проведено екстренну евакуацію усіх учасників освітнього процесу у зв'язку з розливом невідомої речовини у фойє школи. За допомогою служб цивільного захисту проведена дезактивація приміщення.

Просимо батьків особливо уважно спостерігати протягом кількох днів за самопочуттям дітей. Окремим дітям рекомендовано здати аналізи, оскільки вплив ртуті на органи людини може виявлятися не одразу, а через кілька днів (видільна система, органи дихання, запаморочення та ін.)

(Сьогоднішня ситуація - навчальна в рамках програми цивільного захисту населення )