Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа

До уваги батьків учнів!

15/09/2016

Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 3
з поглибленим вивченням іноземних мов
Тернопільської міської ради Тернопільської області

 
   

вул. Грушевського, 3, м. Тернопіль, 46001, тел. 52-13-17, 52-68-50, 52-38-92,
e-mail: centrschool3@ukr.net Код ЄДРПОУ 14040173

НАКАЗ

14.09.2016                                                                                                                                                                                             № 125        

Про забезпечення безпечних умов 
для усіх учасників 
навчально-виховного
процесу у  школі

          На виконання листа МОН України від 04.09.2014 року № 1/9-444 «Про забезпечення безпеки вихованців, учнів  та студентів», наказу Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015 року № 2 «Щодо заходів безпеки   у навчальних закладах», рішення експертної ради з питань освіти при міському голові від 12.09.2016 року (протокол №9), рішення шкільної ради від 13.09.2016 року (протокол № 15), керуючись ст. 59 п.3 Закону України «Про освіту», ст. 38 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.142 Закону України «Кодекс законів про працю України», п.86,90 «Положення про загальноосвітній навчальний заклад», Статутом школи, зважаючи на факти відволікання учителів під час навчально-виховного процесу та враховуючи випадки проведення окремими батьками розмов на особисту тематику під час уроків, вияснення питань, що не потребують нагального втручання, з метою запобігання будь-яким терористичним загрозам, психологічному та фізичному насильству над дітьми, з метою здійснення заходів безпеки під час навчання учнів у школі, забезпечення рівних прав   і свобод усіх учасників навчально-виховного процесу,

 НАКАЗУЮ:

1. Заборонити перебування будь-яких сторонніх осіб на території школи без попереднього погодження  з адміністрацією та вищими органами  управління освітою.

2. Встановити такі вимоги до відвідування навчального закладу батьками учнів школи:

2.1. Дозволити  батькам учнів 1-11-х класів, особам, що їх замінюють, родичам  школярів проходити за необхідності за межі пропускної системи  в позаурочний час з 15 год. 05 хв. з 15.09.2016 року до 26.05.2017 року.

2.2. Рекомендувати батькам під час навчально-виховного процесу очікувати на учнів тільки у вестибулі школи за межами пропускної системи.  У разі виникнення  необхідності термінової зустрічі  з дитиною чи учителем повідомити про це чергових з пропускної системи, які, в свою чергу, направлять у клас чергового учня.

2.3. У разі, якщо під час навчально-виховного процесу виникли певні проблеми зі здоров’ям дитини, безперешкодно дозволити батькам зустрітись із дитиною, попередньо вказавши причину у журналі реєстрації на пропускній системі.

2.4. Заборонити батькам відволікати учителів та учнів телефонними дзвінками під час уроків.

3. Учителям початкових класів:

3.1. Зустрічати учнів у вестибулі школи з 810 до 830.

3.2. Після закінчення навчальних занять (згідно з розкладом) вивести учнів  з приміщення класу у вестибуль школи та передати їх батькам.

3.3. Учнів, які самостійно йдуть додому, відпускати за заявою батьків.

4. Вихователям ГПД  Кашубі Н.М., Чех А.О., Шевчук М.П. повідомити батькам, котрі забирають учнів  з ГПД, що вони повинні зареєструватись у системі СМАРСІ або у журналі реєстрації   у чергового з пропускної системи.

5. Черговим з пропускної системи Ковальчук Т.І., Любінській Н.Є.:

5.1. Обмежити доступ сторонніх осіб на територію навчального закладу.

5.2. Вести журнал  відвідування, записуючи дані відвідувача, мету його візиту, забезпечити супровід даної особи до кабінетів адміністрації школи або здійснити виклик учителя, до якого прийшов відвідувач, через чергового учня.

6. Учителям школи, класним керівникам 1-11-х класів:

6.1. Довести зміст даного наказу  до відома учнів та їх батьків до 15.09.2016 року.

6.2 Не  відпускати учнів з уроку без поважних причин без дозволу адміністрації школи.

6.3. Врахувати, що причинами звільнення учнів з уроку можуть бути такі: довідка з медичної служби школи чи іншої медичної установи, заява батьків, завізована адміністрацію школи.

7. Сторожам школи Смоленку В.І., Рожуку Р.Л., Маринчук М.І., Балі М.П.:

7.1. Забезпечити контроль за перебуванням на території школи, особливо у приміщеннях, осіб, які не причетні до проведення навчально-виховного процесу, та режим безпеки для недопущення внесення у приміщення вибухонебезпечних  та інших предметів, що можуть завдати шкоди здоров’ю і життю учнів та працівників школи.

7.2. Запровадити  жорстку пропускну систему, особливо у вечірній та нічний час, для недопущення  перебування у приміщеннях школи сторонніх осіб.

7.3. Разом із заступником директора з адміністративно-господарської діяльності Хмизом Р.В. щоденно проводити перевірку приміщень та території школи на виявлення підозрілих предметів.

8. Адміністрації школи довести зміст наказу до відома усіх учасників навчально-виховного процесу, розмістити наказ на сайті школи та на дошці оголошень.

9. Контроль за виконання наказу залишаю  за собою.

 

Директор  школи                                        Н.Д. Будій

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×