До уваги батьків учнів 1-6 класів!

09/05/2018

Запрошуємо учнів 1-6 класів на цікавий та корисний відпочинок у літній лінгвістичний табір «Поліглот».

Табір діє з 29 травня по 15 червня 2018 року.

У «Поліглоті» діти зможуть вправлятися у розмовній англійській, французькій та німецькій  мовах, відпочивати та розвивати свої творчі здібності. Кожного дня їх чекатимуть креативні мовні проекти, інформація про культуру та звичаї різних країн, майстер-класи, культпоходи, мандрівки у природу, екскурсії цікавими місцями рідного міста.

Розклад роботи табору:

Пн-Пт –  9.00 – 15.00