До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

День філармонії у школі

27/09/2016

Традиційно в останній тиждень вересня, напередодні професійного свята Дня учителя, у нас проходить День філармонії. Сьогодні артисти Тернопільської обласної філармонії дарували глядачам, учням 5-7 класів та вчителям, тепло і щирість своїх сердець, зокрема учасники академічного ансамблю народного танцю «Надзбручанка» (головний балетмейстер Ігор Барилко). Нікого не залишив байдужим їхній лемківський народний танець «Трясунець» та жартівливий танок «Вихиляс» (останній виконав чоловічий склад ансамблю). Бездоганним виконанням пісні «Явір і яворина» (слова Дмитра Павличка, музика Олександра Білаша) вразив усіх присутніх Володимир Шагай, він же заспівав жартівливу пісню «Мав я раз дівчиноньку». На цьому щедрі вітальні слова не закінчилися. Лунали вітання і для вчителів фізичного виховання, і для вчителів української мови та літератури. Спеціально для вчителів іноземних мов симфонічний оркестр (соліст – Руслан Мельник) виконав угорські мелодії, слідом за ними звучали ще й буковинські. Для вчителів початкових класів – танцівники станцювали танок за матеріалами, зібраними з Борщівщини, який називався «Дзюмбалики» (жіночий весільний головний убір). Подарунком для вчителів природничих наук стала гуцульська рапсодія та фантазії на теми народних мелодій.

Насамкінець директор школи Будій Надія Дмитрівна від імені усього учнівського та педагогічного колективів щиро подякувала усім артистам за чудові привітання. Адже від таких позитивних виступів і на душі стає трішки веселіше.