До уваги випускників 11-х класів!

Рекомендації учням щодо проходження ЗНО-2019.

Більше тут

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом документів про зарахування учнів до 1 класу 2019-2020 н.р. розпочинається з 01 березня 2019 р.
Детальніше тут.

Cвяткування Дня французької мови в межах українського «Тижня Франкофонії» (Journee Internationale de la francophonie)

21/03/2017

Святкування Дня французької мови в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 з поглибленним вивченням іноземних відбулося 20 березня 2017 р. в межах українського «Тижня Франкофонії» (Journee Internationale de la francophonie) .

20-те березня –  Міжнародний день франкофонії, день французької мови.  Франкофонія - свято всіх, що розмовляють французькою, а також всіх, що вивчають і люблять цю  мову. Наша школа є також франкомовна. Кожного року у школі проводяться виховні заходи французькою мовою.  Це є свято мови, географії, історії, літератури, музики, мистецтва.

Цього року учні 9-их та 10-их класів готовули стінгазети про франкомовні країни. Учні старших класів розповідали молодшим школярам про те, де розмовляють французькою та її значення в світі.