"Школа майбутнього першокласниика" у листопаді та грудні працюватиме лише по неділях.

Будь помітним, безпека понад усе!

07/05/2018

У рамках акції «Будь помітним, безпека понад усе! » відбулась зустріч учнів 1-х класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов з інспекторами зв’язків із громадськістю УПП в Тернопільській області ДПП М’ялковською  О., Івасів І.
Вони ознайомили дітей із правилами дорожнього руху, а також, як правильно орієнтуватись в складних життєвих ситуаціях.
На згадку про зустріч з поліцейськими, учням було вручено повчальний посібник «Правила дорожнього руху» та світловідбиваючий брелок.