До уваги учнів, батьків та гостей!

Свято Останнього дзвоника відбудеться 25 травня о 10.00 на шкільному подвір'ї.

Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23 100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

Будь помітним, безпека понад усе!

07/05/2018

У рамках акції «Будь помітним, безпека понад усе! » відбулась зустріч учнів 1-х класів Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов з інспекторами зв’язків із громадськістю УПП в Тернопільській області ДПП М’ялковською  О., Івасів І.
Вони ознайомили дітей із правилами дорожнього руху, а також, як правильно орієнтуватись в складних життєвих ситуаціях.
На згадку про зустріч з поліцейськими, учням було вручено повчальний посібник «Правила дорожнього руху» та світловідбиваючий брелок.