До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

21 грудня «The Spirit of Christmas»

22/12/2018

Напередодні  Різдва учні 5-А класу та їхні вчителі англійської мови привітали усіх дітей та вчителів школи із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.
Вони співали пісень, декламували вірші і, тим самим, внесли дух Різдва до рідної школи.
Діти побажали усім доброго здоров’я, щастя і процвітання у прийдешньому Новому році.

PHP E_CORE_WARNING  PHP Startup: Unable to load dynamic library '/usr/local/php57/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20151012/imagick.so' - Shared object "libMagickWand-6.so.5" not found, required by "imagick.so"
on line 0 in file Unknown
on /novyny/21-hrudnia-the-spirit-of-christmas/