Інформація про надходження коштів від батьків для реалізації проекту "Капітальний ремонт спортивного майданчика ТСШ № 3 ТМР по вул. Грушевського, 3 в м. Тернополі" (список-1, список-2).

18 - 19 березня на базі КЗТМР "Станція юних техніків" відбулися міські змагання із початкового технічного моделювання

24/03/2017
У першому етапі змагань у восьми розділах було представлено 12 учнівських робіт, серед яких кращими визнано роботи учнів :
Півторак Уляни (1-В кл.),
Петрука Станіслава (2-В кл.),
Йолтухівських Артема та Владислава (4-Б кл.)
А минулорічна робота Йолтухівського Владислава "Заяча сім’я" стала переможцем обласного туру конкурсу. У другому етапі успішно впоралась із виконанням практичних завдань команда учнів у такому складі:
Яремус Яни (2-Б кл.),
Тодеренчук Аліни (3-Б кл) та Богоноса Миколи (4-В кл.)