Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23 100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського, Гетьмана Сагайдачного, Родини Барвінських, В’ячеслава Чорновола, Коперника (рішення виконавчого комітету ТМР № 113 від 21.02.2018 року).

Засідання педагогічних рад

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНИХ РАД
на 2017-2018 н.р.

Питання, яке розглядається Термін
виконання
Відповідальний

І ЗАСІДАННЯ

1. Про підсумки роботи школи за 2016-2017 навчальний рік та завдання учнівського та педагогічного колективів у наступному навчальному році.

2. Про затвердження плану роботи над науково-методичною проблемою у 2017-2018 н.р.

3. Розгляд та затвердження плану роботи на 2017-2018 н.р.

4. Про порядок проведення навчальної практики та навчальних екскурсій в учнів 1-8, 10-х класів.

5. Вибори секретаря педради.

Серпень

ІІ ЗАСІДАННЯ

1. Про формування позитивної мотивації до самоосвіти вчителя, розвиток творчої компетентності педагога,  його готовності до роботи у системі креативної освіти.

2. Роль колективу, сім’ї, громадськості у вихованні фізично здорової, духовно багатої особистості.

Танцовна О.І.

ІІІ ЗАСІДАННЯ

1. Про стан викладання англійської мови у 5-11-х класах, рівень навчальних досягнень школярів, готовність учнів до ЗНО - 2018.

2. Про стан ведення виховної роботи з учнями початкових класів протягом 2017-2018 н.р.

Січень

Розум Н.О.

Стасишен Л.С.

ІV ЗАСІДАННЯ

1. Про шляхи формування у молодших школярів  мотивації до успішної навчальної діяльності.

Березень  Пільгун С.В.

V ЗАСІДАННЯ

1. Про створення атестаційних комісій для проведення ДПА у 4,9-х класах, затвердження графіка проведення ДПА.

2. Про затвердження вибору підручників у 10-х класах на 2018-2019 н.р.

3. Про визначення предмета за вибором для складання ДПА у 9-х класах.

Травень

VІ - ІХ ЗАСІДАННЯ

1. Про звільнення учнів 4, 9, 11-х класів від складання ДПА.

2. Про переведення учнів 1-4, 5-8-х класів до наступних класів, про нагородження окремих з них Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні».

3. Про переведення учнів 10-х класів до наступних класів, про нагородження окремих з них Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні».

4. Про випуск учнів 9-х класів зі школи, про вручення окремим з них свідоцтв з відзнакою.

5. Про випуск учнів 11-х класів, нагородження окремих з них  Похвальними грамотами «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів», золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», срібною медаллю «За досягнення у навчанні».

Протягом червня