До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Засідання педагогічних рад

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ ПЕДАГОГІЧНИХ РАД
на 2016-2017 н.р.

Питання, яке розглядається Термін
виконання
Відповідальний

І ЗАСІДАННЯ

1. Про підсумки роботи школи за 2015-2016 навчальний рік та завдання учнівського та педагогічного колективів у наступному навчальному році.

2. Про затвердження плану роботи над науково-методичною проблемою у 2016-2017 н.р.

3. Розгляд та затвердження плану роботи на 2016-2017 н.р.

4. Про порядок проведення навчальної практики та навчальних екскурсій в учнів 1-8, 10-х класів.

5. Вибори секретаря педради.

Серпень

ІІ ЗАСІДАННЯ

1. Формула продуктивності: як сформувати самоосвітню компетентність учня – майбутню креативну особистість.

2. Про виконання учителями фізичної культури заходів із впровадження Концепції  національно-патріотичного виховання школярів.

Бенцал Л.В.

ІІІ ЗАСІДАННЯ

1. Актуалізація пошукової та творчої активності учнів засобами інноваційної діяльності  у позакласній роботі з іноземних мов.

2. Про роль національно-патріотичного виховання у школі та сім’ї.

Січень

Розум Н.О.

Стасишен Л.С.

ІV ЗАСІДАННЯ

1. Про  результативність впровадження у навчально-виховний процес початкової школи інтерактивних  мультимедійних технологій.

Березень  Пільгун С.В.

V ЗАСІДАННЯ

1. Про погодження матеріалів для проведення ДПА у 4,9,11-х класах.

2. Про визначення предмета за вибором для складання ДПА у 9-х класах.

Травень

VІ - ІХ ЗАСІДАННЯ

1. Про допуск учнів 4,11-х класів до складання ДПА, про звільнення окремих учнів від складання  ДПА.

2. Про допуск учнів 9-х класів до складання ДПА та звільнення окремих з них від складання ДПА.

3. Про переведення учнів 1-4 класів до наступних класів, про нагородження окремих з них Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні.

4. Про переведення учнів 5-8, 10-х класів до наступних класів, про нагородження окремих з них Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні».

5. Про випуск учнів 9-х класів зі школи, про вручення окремим з них свідоцтв з відзнакою.

Протягом червня