Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги учнів!

Наказ № 187 від 24.10.2018 "Про організацію роботи учителів-предметників з підготовки учнів до ЗНО, ДПА, олімпіад, конкурсів та тестувань, написання наукових робіт у МАН України у 2018-2019 н.р."

До уваги!

Інформація про використання коштів для закупівлі засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів Нової української школи (тут). 

Методична рада

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ 
НА 2017-2018 н.р.

Питання для обговорення Термін виконання Відповідальний за
виконання
Відмітка про
виконання

І ЗАСІДАННЯ

1. Обговорення і затвердження плану роботи методичної ради та ради методичного кабінету на 2017-2018 н.р.

2. Шляхи реалізації науково-методичної проблеми школи "Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості» (3 рік). Вироблення методичних рекомендацій "Як працювати над науково-методичною проблемою на ІІІ етапі".

3. Особливості організації навчально-виховного процесу у школі. Обговорення оновлених програм, методичних рекомендацій щодо викладання навчальних предметів у 2017-2018 н.р.

4. Обговорення Концепції нової школи.

5. Огляд новин педагогічної та фахової літератури.

Вересень    

ІІ ЗАСІДАННЯ

1. Огляд онлайн сервісів для створення дидактичного матеріалу.

2. Про моніторинг участі вчителів школи у міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах педагогічної майстерності.

3. Про оновлення банку інформації з розвитку креативної особистості "Творча обдарованість" (картотека на обдарованих учнів з предметів  і виховної роботи).

4. Про проведення науково-практичного семінару " Практичне застосування  технологій креативної освіти для продуктивного зростання наукового та творчого  потенціалу сучасних учнів, активної підготовки їх до життя в інноваційному суспільстві."

Листопад    

ІІІ ЗАСІДАННЯ

1. Про атестацію педагогічних працівників, презентацію ними нових методичних знахідок, досягнень, пропаганді свого ППД на сторінках педагогічної преси, у всесвітній мережі Інтернет, створення власних блогів.

2.  Про моніторинг результативності виступу учнів у ІІ-ІІІ  етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсах ім.Петра Яцика та Т.Шевченка,  конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАН.

3. Про підсумки моніторингу навченості учнів 2-11 класів та рівня адміністративних контрольних робіт за І семестр 2017-2018 н.р.

4. Про підсумки проведення психолого-педагогічних читань "Обдарована дитина: реалізація творчого потенціалу учня".

5. Про проведення методичного фестивалю "Від креативної особистості вчителя - до креативної особистості учня (фестиваль-практикум  методичних ідей). Організація взаємовідвідування уроків вчителями з метою використання елементів продуктивних технологій колег".

Лютий    

ІV ЗАСІДАННЯ

1. Аналіз роботи молодих вчителів: "Використання креативних та інтерактивних технологій на уроках" (за матеріалами відвіданих уроків). Про підготовку місячника  вчителя – початківця «Сходинками педагогічної майстерності».

2. Про підготовку електронного посібника "Ігромайстер" (ігри для розвитку творчого мислення).

3. Про підготовку  та організацію проведення державної підсумкової атестації. Затвердження матеріалів ДПА в 4, 9, 11 класах.

Квітень    

V ЗАСІДАННЯ

1. Про підсумки роботи над науково-методичною проблемою на ІІІ етапі "Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості». Окреслення шляхів роботи школи над ІV етапом науково-методичної проблеми.

2. Про особливості планування роботи на новий навчальний рік.

Травень    

 

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×