До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Методична рада

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ
НА 2016-2017 Н.Р.

Питання для обговорення Термін виконання Відповідальний за
виконання
Відмітка про
виконання

І ЗАСІДАННЯ

1. Обговорення і затвердження плану роботи методичної ради та ради методичного кабінету на 2016-2017 н.р.

2. Шляхи реалізації науково-методичної проблеми школи "Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості» (2 рік). Вироблення методичних рекомендацій "Як працювати над науково-методичною проблемою на ІІ етапі".

3. Особливості організації навчально-виховного процесу у початковій школі. Обговорення методичних рекомендацій щодо розвантажених та оновлених програм початкової школи.

4. Обговорення Концепції нової школи.

5. Огляд новин педагогічної та фахової літератури.

ІІ ЗАСІДАННЯ

1. Використання соціальних мереж у роботі вчителів-предметників.

2. Про участь вчителів школи у міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах педагогічної майстерності.

3. Про роботу з обдарованими учнями. Створення банку інформації з розвитку  креативної особистості "Творча обдарованість" (картотека на обдарованих учнів з предметів  і виховної роботи).

4. Проведення моніторингових досліджень готовності вчителів до творчості.

ІІІ ЗАСІДАННЯ

1. Про атестацію педагогічних працівників, презентацію ними нових методичних знахідок, досягнень, пропаганді свого ППД на сторінках педагогічної преси, у всесвітній мережі Інтернет, створення власних блогів.

2.  Про моніторинг результативності виступу учнів у ІІ-ІІІ  етапах  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсах ім.Петра Яцика та Т.Шевченка,  конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів  МАН.

3. Про підсумки моніторингу навченості учнів 1-11 класів та рівня адміністративних контрольних робіт за І семестр 2016-2017 н.р.

4. Про проведення майстер-класу "Шляхи розвитку творчої ініціативи учителів та учнів на основі упроваджень методик креативної освіти".

5. Про підготовку проблемного семінару "Проблемне навчання – основа розвитку здібностей учнів".

Лютий

ІV ЗАСІДАННЯ

1. Аналіз роботи молодих вчителів: "Використання креативних та інтерактивних технологій на уроках" (за матеріалами відвіданих уроків). Про підготовку місячника  вчителя – початківця «Сходинками педагогічної майстерності».

2. Про підготовку методичного бюлетеню "Методики стимулювання креативності учнів".

3. Про проведення конкурсу блогів методичних об’єднань.

4. Про підготовку  та організацію проведення державної підсумкової атестації. Затвердження матеріалів ДПА в 4, 9, 11 класах.

Квітень

V ЗАСІДАННЯ

1. Про підсумки роботи над науково-методичною проблемою на ІІ етапі "Креативна освіта для розвитку інноваційної особистості». Окреслення шляхів роботи школи над ІІІ етапом науково-методичної проблеми.

2. Про особливості планування роботи на новий навчальний рік.

Травень