Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

Курсова перепідготовка

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ!!!

Графік підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів
на 2017 рік


п/п

ПІП вчителя

Категорія працівників освіти

Термін навчання

Форма навчання

І етап

ІІІ етап

Січень

1.

Бенцал Н.М.

Вчителі початкових класів

16.01

13.03

дистанційна

2.

Заброцька С.Г.

Вчителі початкових класів

16.01

13.03

дистанційна

3.

Бакало Л.А.

Вчителі зарубіжної літератури

17.01

17.03

дистанційна

4.

Паращак Л.О.

Вчителі початкових класів

17.01

03.04

дистанційна

5.

Цибульська С.А.

Вчителі початкових класів

17.01

03.04

дистанційна

6.

Тарасенко О.Л.

Вчителі англійської мови

18.01

04.04

дистанційна

7.

Стецюк О.Ф.

Вчителі англійської мови

18.01

04.04

дистанційна

8.

Морозюк Г.С.

Вчителі історії та суспільствознавства

23.01 - 27.01

28.03

очно-заочна

9.

Орлова Н.В.

Вчителі фізики та астрономії

25.01

20.04

дистанційна

Лютий

10.

Яременко Н.Б.

Вчителі початкових класів

06.02 - 10.02

19.04

очно-заочна

11.

Чуба М.П.

Вчителі української мови та літератури

13.02 - 17.02

03.05

очно-заочна

12.

Бенцал Л.В.

Вчителі фізичної культури

13.02 - 17.02

04.05

очно-заочна

13.

Шпак В.О.

Шкільні бібліотекарі

13.02 - 17.02

04.05

очно-заочна

14.

Драпак О.М.

Вчителі інформатики, математики

20.02 - 10.03

12.04

очна

15.

Вишневська О.В.

Вчителі початкових класів

20.02 - 24.02

05.05

очно-заочна

16.

Махно А.Т.

Вчителі основ християнської етики

27.02 - 03.03

12.05

очно-заочна

Березень

17.

Величенко Н.І.

Вчителі інформатики та математики

20.03 - 24.03

31.05

очно-заочна

18.

Дрогобицька О.Б.

Вчителі початкових класів

27.03 - 31.03

06.06

очно-заочна

19.

Полигач О.А.

Керівники

гуртків

27.03 - 31.03

07.06

очно-заочна

Квітень

20.

Прокопів А.М.

Вчителі англійської мови

03.04 - 07.04

09.06

очно-заочна

21.

Баран О.Д.

Вчителі фізичної культури

10.04 - 14.04

20.06

очно-заочна

22.

Будій Н.Д.

Директори ЗНЗ

24.04 - 28.04

26.06

очно-заочна

Травень

23.

Лаюс В.В.

Практичні психологи та соціальні педагоги

15.05 - 02.06

05.07

очна

24.

Сагайдак К.О.

Вчителі англійської, франц., німецької мов

29.05 – 02.06

30.08

очно-заочна

Серпень

25.

Облудник О.С.

Вчителі англійської мови

28.08 - 01.09

18.10

очно-заочна

Жовтень

26.

Стасюк А.В.

Вчителі фізичної культури

02.10 - 06.10

21.11

очно-заочна

27.

Танцовна О.І.

Заступники директорів з виховної роботи

09.10 - 27.10

06.12

очна

28.

Розум Н.О.

Заступники директорів з навчально-виховної роботи

09.10 – 13.10

28.11

очно-заочна

Листопад

29.

Гетманюк І.Б.

Вчителі біології та природознавства

20.11 - 08.12

22.12

Очна

30.

Коцюруба І.В.

Вчителі української мови та літератури

20.11 - 08.12

26.12

Очна

Реєстрація на курси розпочинається з 09.00 (дистанційна форма навчання) та 
з 10.00 (очна та очно-заочна форми).

З собою мати:

  • Паспорт.
  • Наказ про направлення на курси.
  • Відомості про особу.

Бажаємо успіхів!!!

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×