Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги учнів!

Наказ № 187 від 24.10.2018 "Про організацію роботи учителів-предметників з підготовки учнів до ЗНО, ДПА, олімпіад, конкурсів та тестувань, написання наукових робіт у МАН України у 2018-2019 н.р."

До уваги!

Інформація про використання коштів для закупівлі засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів Нової української школи (тут). 

Курсова перепідготовка

ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ!!!

Графік підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів
на 2018 рік


п/п

ПІП вчителя

Категорія працівників освіти

Термін навчання

Форма навчання

І етап

ІІІ етап

Січень

1.

Криса Т.М.

Вчителі початкових класів

15.01

26.03

дистанційна

2.

Васько О.І.

Вчителі англійської мови

16.01

29.03

дистанційна

3.

Слотюк В.М.

Вчителі географії, економіки, екології

16.01

30.03

дистанційна

4.

Кріль О.П.

Вчителі початкових класів

17.01

30.03

дистанційна

5.

Гунтик О.В.

Вчителі української мови та літератури

22.01 – 26.01

20.03

очно-заочна

6.

Судомир Л.М.

Вчителі біології та природознавства

22.01 – 26.01

23.03

очно-заочна

7.

Філь К.Д

Вчителі образотвочого мистецтва і художньої культури

29.01 – 02.02

12.04

очно-заочна

Лютий

8.

Шевчук М.П.

Вихователі ГПД

05.02 – 23.02

16.04

очна

9.

Деркач Н.О.

Вчителі англійської мови

05.02 – 23.02

16.04

очна

10.

Драган М.М.

Вчителі початкових класів

12.02 – 16.02

20.04

очно-заочна

11.

Стасишен Л.С.

Вчителі початкових класів

19.02 – 23.02

25.04

очно-заочна

12.

Іщенко О.К.

Вчителі хімії

26.02 – 02.03

04.05

очно-заочна

Березень

13.

Курилович Г.В.

Вчителі історії та суспільствознавчих дисциплін

05.03

22.05

дистанційна

14.

Ростоцька М.Є.

Вчителі англійської мови

07.03

30.05

дистанційна

Квітень

15.

Джус І.Л.

Вчителі англійської мови

10.04 – 27.04

04.06

очна

Жовтень

16.

Чорній О.П.

Вчителі трудового навчання, технологій та креслення

16.10 – 02.11

05.12

очна

 
Реєстрація на курси розпочинається з 09.00 (дистанційна форма навчання) та 
з 10.00 (очна та очно-заочна форми).

З собою мати:

  • Паспорт.
  • Наказ про направлення на курси.
  • Відомості про особу.

Бажаємо успіхів!!!

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×