Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
ОГОЛОШЕННЯ

Ознайомитися зі ЗВІТОМ про використані кошти (2017 р.) можна тут.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

Проводимо ДПА 2017!

21/04/2017

Графік проведення ДПА

Школа І ступеня

№ п/п

Дата

Назва предмета, форма проведення

Клас

Група

Місце
проведення,
час початку
ДПА

Склад комісії

 

1.

 

11.05.2017  

 

Українська мова (підсумкова контрольна робота)

4-А

І
група

каб. № 12
10.20

Голова комісії: Танцовна О.І., заст. директора.
Вчитель: Найда Л.Б.,
вчитель початкових класів.

ІІ група

каб. № 26
10.20

Голова комісії: Будій Н.Д., директор школи.
Вчитель: Дрогобицька О.Б., вчитель укр. мови.

4-Б

І
група

каб. № 26
9.25

Голова комісії: Пільгун С.В., заст. директора.
Вчитель: Криса Т.М.,
вчитель початкових класів.

ІІ група

каб. № 27
9.25

Голова комісії: Будій Н.Д., директор школи.
Вчитель: Копка Т.В.,
вчитель початкових класів.

4-В

І
група

каб. № 25
10.20

Голова комісії: Розум Н.О., заст. директора школи.

Вчитель: Яременко Н.Б., вчитель початкових класів.

ІІ група

каб. № 14

10.20

Голова комісії: Пільгун С.В., заст. директора.

Вчитель: Стасишен Л.С., вчитель укр. мови.

 

2.

 

16.05.2017  

 

Математика (підсумкова контрольна робота)

4-А

каб. № 12

9.25

Голова комісії: Стасишен Л.С., заст. директора.

Вчитель: Найда Л.Б., вчитель початкових класів.

4-Б

каб. № 26

9.25

Голова комісії: Будій Н.Д., директор школи.

Вчитель: Криса Т.М., вчитель початкових класів.

4-В

каб. № 25

10.20

Голова комісії: Пільгун С.В., заст. директора.

Вчитель: Яременко Н.Б., вчитель початкових класів.

 

3.

 

18.05.2017  

 

Літературне читання (підсумкова контрольна робота)

4-А

І

група

каб. № 12

10.20

Голова комісії: Пільгун С.В., заст. директора.

Вчитель: Найда Л.Б.,

вчитель початкових класів.

ІІ група

каб. № 26

10.20

Голова комісії: Розум Н.О., заст. директора школи.

Вчитель: Гунтик О.В., вчитель укр мови та л-ри.

4-Б

І

група

каб. № 26

9.25

Голова комісії: Будій Н.Д., директор школи.

Вчитель: Криса Т.М., вчитель початкових класів.

ІІ група

каб. № 27

9.25

Голова комісії: Пільгун С.В., заст. директора.

Вчитель: Вишневська О.В.,

вчитель укр . мови.

4-В

І

група

каб. № 25

10.20

Голова комісії: Танцовна О.І., заст. директора.

Вчитель: Яременко Н.Б..,

вчитель початкових класів.

ІІ група

каб. № 14

10.20

Голова комісії: Будій Н.Д., директор школи.

Вчитель: Стасишен Л.С.,

вчитель укр . мови.

Графік проведення ДПА

Школа ІІ ступеня

№ п/п

Дата

Назва предмета, форма проведення

Клас

(групи)

Місце проведення,

час початку ДПА

Склад комісії

 

1.

 

01.06.2017

 

Українська мова (диктант)

9-А,Б

каб. № 46

09.00

Голова комісії:

Розум Н.О., заст. директора.

Члени комісії:

Канак В.М., вч. укр. мови та літ.,

Сагайдак В.З,. вч. укр. мови та літ.

9-Б,В

каб. № 44

09.00

 

Голова комісії:

Шендеровська Л.В., заст. директора.

Члени комісії:

Мужилівська О.І., вч. укр. мови та літ.,

Гандзій Н.Б., вч. укр. мови та літ.

 

9-А,В

каб. № 34

09.00

 

Голова комісії:

Будій Н.Д., директор школи .

Члени комісії:

Чуба М.П., вч. укр. мови та літ.,

Гунтик О.В., вч. укр. мови та літ.

 

 

2.

 

06.06.2017

 

Математика (алгебра і геометрія(комбінована письмова робота)

9-А

каб. № 46

09.00

Голова комісії:

Будій Н.Д., директор школи .

Члени комісії:

Величенко Н.І., вч. математики,

Пільгун С.В., вч. математики

 

9-Б

каб. № 44

09.00

 

Голова комісії:

Шендеровська Л.В., заст. директора.

Члени комісії:

Драпак О.М., вч. математики,

Климчук В.Я., вч. математики.

9-В

каб. № 34

09.00

 

Голова комісії:

Розум Н.О., заст. директора.

Члени комісії:

Штокало М.Л., вч. математики,

Базюк О.Я., вч. математики.

 

3.

 

09.06.2017

 

Англійська мова (письмова робота, (читання, використання мови, письмове повідомлення)

9-А,Б,В

каб. № 46

09.00

 

 

Голова комісії:

Розум Н.О.,

заст. директора.

Члени комісії:

Васько О.І., вч. англ. мови,

Маслюк Я.О., вч. англ. мови.

 

9-А,Б,В

каб. № 44

09.00

 

 

Голова комісії:

Пільгун С.В.., заст. директора.

Члени комісії:

Слободян Л.О., вч. англ. мови,

Гречкосій І.Є., вч. англ. мови.

 

9-А,Б,В

каб. № 34

09.00

 

 

Голова комісії:

 Будій Н.Д., директор школи.

Члени комісії:

Дідик О.В., вч. англ. мови,

Поворознюк Н.М., вч. англ. мови.

 

 

 

 
Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×