Школа майбутнього першокласника

«Підготовча школа для Вашої дитини буде другою рідною домівкою.
Учителі ставитимуться до Вашої доньки чи сина так, як до власної дитини.
Наш девіз: «Максимум позитивних емоцій, цікаве навчання,
радість від спілкування з однолітками та вчителями,
солодкі миттєвості перемог».

Директор ТСШ №3  Надія Будій

Перший дзвоник для тернопільських школярів уже пролунав, але для дітей, які в наступному році підуть до школи, цей дзвоник тільки у перспективі. Однак про майбутніх школярів уже подбали: їм допоможуть підготуватися до школи, заохотять змістовними, веселими і цікавими заняттями. Адже уже 25 років на  базі нашої школи працює «Школа майбутнього першокласника».

Наша підготовча школа має за мету підготувати дітей до шкільного життя, навчити їх вчитися, адаптуватися до умов  шкільного життя, поводитись у колективі, слухати дорослих і вчителів. А найголовніше, щоб дитина, котра йде в перший клас, почувалася комфортно і  розуміла, що навчання в її житті тепер буде займати значне місце.

У підготовчій школі діти відвідують такі заняття, як “Математична скарбничка”, “Цікава граматика” та  інтегрований курс англійської мови, малювання і музики «Граючись, навчаємось». Майбутні школярі мають чотири заняття по півгодини. Вони проходять в ігровій формі, містять кілька музичних пауз та фізкультхвилинок. В умовах впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти важливою є підготовка до вивчення іноземної мови. Справжні фахівці прививають дітям любов до вивченням англійської мови. Ми готуємо до навчання у будь-якій школі, проте значна частина випускників підготовчої школи стає першокласниками саме нашої школи.

Школа майбутнього першокласника працює щосуботи та щонеділі з 10 до 12 години. Загалом навчання у підготовчій школі триває з жовтня до квітня.

У нас навчаються  діти з 4,5 і до 6-річного віку. Деякі дітки із задоволенням навчаються протягом двох років. Для дітей молодшого віку сформована окрема група, вони мають свою програму навчання, яка ускладнюється у наступному році.

З малюками працюють наші найкращі вчителі. Серед них – переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року», Заслужений вчитель України Цибульська Світлана Анатоліївна, призери Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» Заброцька Світлана Григорівна та Кріль Олена Павлівна. Це самовіддані, досвідчені, закохані у свою працю педагоги. До речі, колектив вчителів початкових класів ТСШ № 3 став лауреатом Всеукраїнського конкурсу «Початкова школа ХХІ сторіччя» у номінації «Творчий педагогічний колектив», який проводив Інститут інноваційних технологій змісту освіти.

Оцінювання учнів Школи майбутнього першокласника здійснюється вербально: похвала, добре слово вчителя. Окрім цього, намагаємось робити дітям приємні сюрпризи: розмальовки, цікаві грамоти, наклейки з казковими героями, персонажами мультфільмів. Усе має заохочувальне значення. Важливо, що жодних негативних оцінок зі сторони вчителів діти не отримують.

Школа працює за своїми авторськими посібниками та зошитами, які розробили наші вчителі. Сучасні кабінети оснащені інтерактивними дошками, мультимедійними комплексами. Яскравий роздатковий матеріал, цікаві ігри, музичний супровід занять, ігрові куточки, килимки та м’які іграшки – усе це сприяє комфортному перебуванню дітей у школі та розвитку допитливості малюків.

Школа майбутнього першокласника дає Вам вибір, але цей вибір завжди залишається за Вами.